Вступай, навчайся, спілкуйся!

Україна – країна майбутнього. Її знають та поважають у Європі, в усьому світі. Мальовничі краєвиди, дбайливо збережені пам’ятки культури, архітектури та історії; доброзичливі та гостинні люди, наполегливі та запальні в навчанні, креативні в роботі; чарівна українська пісня, надзвичайно гарна мова, яка посідає 2 місце у світі за мелодійністю після італійської; одеський гумор та волелюбний дух приємно вражають та приваблюють іноземців. І, звичайно, окрасою, гордістю і мрією всіх українців та гостей міста Києва та всієї України є Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні – це класичний університет дослідницького типу, провідний сучасний науково-навчальний центр України, який підтримує міжнародні зв’язки з університетами всього світу, має партнерські угоди з 214 зарубіжними науковими закладами з 57 країн світу. Для проведення наукової роботи, участі в конференціях, читання лекцій університет щорічно відвідують близько 100 зарубіжних учених та викладачів з 20 країн світу. Студентами університету є громадяни багатьох країн: Росії, Білорусі, Польщі, Туркменістану, Азербайджану, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Ірану, Іраку, Лівану, Сирії, Ізраїлю, Греції, Китаю, Кореї, Японії, Англії, Німеччини, Туреччини, Анголи, Нігеріїі, звичайно, України.
Культ знань, висока ерудиція, досконалість, загальна культура, прагнення творити, примножувати досягнення – таким є сьогоднішній день Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Університет, який має перевірену часом репутацію та міжнародне визнання, забезпечить і вам необхідну якість підготовки, незалежно від того, який ви хочете отримати диплом: бакалавра, спеціаліста або магістра.
Саме тут ви можете здобути високоякісну освіту, необхідну для побудови блискучої професійної кар’єри, отримати потрібний рівень підготовки для подальшої роботи в міжнародних компаніях, знайти та реалізувати себе.
Підготовче відділення для навчання іноземних громадян Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх охочих молодих людей з різних країн світу оволодіти російською чи українською мовою, опанувати ази наук, необхідних для подальшого навчання в університеті імені Тараса Шевченка або інших вищих навчальних закладах України. Ми живемо та працюємо за правилом 9d: development (розвиток), dynamism personality (динамізм особистості, який полягає у вмінні викладача переконувати студентів, позитивно впливати на них; застосуванні інноваційних технологій, різноманітних методів та прийомів для активізації навчальної діяльності), discipline (дотримання дисципліни, порядку), discovery your path (відкриття), dedication (відданість своїй справі), diligence (cтаранність, ретельність), delicacy (тактовність), determination in decision (рішучість у прийнятті рішень), delight (задоволення).
Наше завдання – допомогти студентам здобути ґрунтовні знання з обраного фаху, навчити застосовувати їх на практиці, проводити інтерактивні заняття, забезпечити сталі ціни за навчання, гарантувати безпеку, організувати цікаве дозвілля, подарувати чудовий настрій, заряд бадьорості, необхідні для досягнення успіху, залишити незабутні приємні враження від студентського життя, дати можливість реалізуватися вам у житті. Ми впевнені, що ваш досвід проживання та навчання в нашій країні, знайомство з нашою культурою та традиціями народів світу, вивчення та опанування іноземної мови нададуть вам значну перевагу в отриманні вашої заповітної посади в недалекому майбутньому.
Шановні абітурієнти, приєднуйтеся до нашої дружної багатонаціональної студентської родини!
Чекаємо на вас!

Огляд

Загубились?
Знайдіть те, що вам потрібно тут:

Пошук

Copyright © 2021 PV KNU | Created by Bohdan Kulinchenko